Salı, Aralık 5, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaAyın KonuğuGROHE Türkiye, Great Place to Work® Enstitüsü tarafından Türkiye’nin en iyi işverenlerinden...

GROHE Türkiye, Great Place to Work® Enstitüsü tarafından Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri seçildi

5 kıtada 60’ı aşkın ülkede 30 yıldan uzun deneyimi ile iş yeri kültüründe uzmanlaşmış bir global araştırma ve danışmanlık şirketi olan Great Place To Work®️ Enstitüsü, “En İyi İşveren” danışmanlık sürecinde iş gücünün beceri ve yeteneğinden yararlanan iş yeri ortamlarının nasıl yaratıldığını incelediği araştırmaları baz alıyor. Güçlü bir işyeri kültürüne sahip olan GROHE Türkiye bu yıl 2. kez “En İyi İşveren” ödülünün sahibi oldu. Sahip oldukları başarıyla ilgil büyük mutluluk duyduklarını belirten GROHE Türkiye Lideri Serhat Sabaz; “Süreç bir yandan da organizasyon kültürü ve yetenek oluşturulmasına katkı sağlıyor. Bu paralelde “En İyi İşveren” Sertifikasını 2.defa almaya hak kazanmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

5 kıtada 60’ı aşkın ülkede 30 yıldan uzun deneyimi ile işyeri kültüründe uzmanlaşmış bir global araştırma ve danışmanlık şirketi olan Great Place To Work®️ Enstitüsü, “En İyi İşveren” danışmanlık sürecinde işgücünün beceri ve yeteneğinden yararlanan işyeri ortamlarının nasıl yaratıldığını incelediği araştırmaları baz alıyor. Süreç bir yandan da organizasyon kültürü ve yetenek oluşturulmasına katkı sağlıyor.
2020 yılında En İyi İşveren Sertifika programına katılarak değrelendirmeler neticesinde sertifika almaya hak kazanan GROHE Türkiye, o tarihten bu yana “En İyi İşveren” Sertifikalı bir kuruluş olup bu alandaki çalışmalarını artırarak sürdürmüş, her geçen gün kurum kültürünü zenginleştirmeyi başarmıştı.
Yapmış olduğu çalışmalar ve ortaya koyduğu performans ile bu yıl da En İyi İşveren Sertifika programına katılan GROHE Türkiye, çalışmalarını bir kez daha başarı ile sonuçlandırdı.
İki yıl üst üste aldıkları ödül ile ilgili GROHE Türkiye Lideri Serhat Sabaz, “En İyi İşveren” Sertifikası almaya hak kazanmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “elde ettiğimiz kazanımı ve bu harika sonuçların hepsini adeta bir aile gibi çalışarak birlikte elde ettik. Bu başarıyı çalışanlarımıza adıyor ve hepsine teşekkür ediyorum” dedi.
GROHE Türkiye önümüzdeki yıllarda da “En İyi İşveren” Sertifikalı bir kuruluş olarak konumunu korumak için güçlü bir işyeri kültürünü desteklemeye devam edecek.


“Sorumluluklarımızdan güç alıyoruz”
Dünyanın önde gelen sıhhi tesisat donanımları sağlayıcısı olan GROHE markası kalite, teknoloji ve tasarımın yanı sıra “Pure Freude an Wasser” felsefesini sunmayı amaçlayan sorumluluktan oluşan marka değerlerinden güç alır. Marka değerlerimiz olan kalite, teknoloji, tasarım ve sürdürülebilirliği, benzersiz deneyimler yaratma ve yaşatma konusundaki kararlılığımızın göstergesi olarak tanımlayabiliriz.

GROHE sadece son on yıl içinde 300’ü aşkın tasarım ve yenilikçilik ödülü kazanmanın yanı sıra “Almanya’nın en sürdürülebilir büyük markaları” arasında gösterilerek başarısını kanıtladı. Almanya hükümeti tarafından verilen CSR ödülünü sektöründe kazanan tek kuruluş olan GROHE, Fortune®️ dergisinin “Dünyayı Değiştiren 50 Şirket” listesinde de yer aldı.


“LIXIL ev hayatını güzelleştiren öncü tesisat ve konut malzemeleri üretiyor”
Bağlı olduğumuz grup şirketimiz LIXIL ise gündelik hayatın gerçek sorunlarını çözerek herkes için her yerde ev hayatını güzelleştiren öncü tesisat ve konut malzemeleri üretiyor. Japonya’nın lider teknolojisi ve yenilikçiliğinin gücünü ardına alan grup, evleri dönüştüren kaliteli ürünler geliştiriyor. Fakat LIXIL’in farkı, bunları yaparken anlamlı tasarım, girişimci ruh, herkesin erişebilmesine kararlılık ve sorumlu ticari faaliyetler gibi hedefler doğrultusunda çalışıyor. Bu yaklaşım kendisini INAX, GROHE, American Standard ve TOSTEM gibi sektör lideri markalarda gösterir. Dünyanın 150’den fazla ülkesinde 70.000’i aşkın çalışanımızla, her gün bir milyardan fazla insanın hayatına dokunan ürünler yaratıyoruz.
GROHE Türkiye, Great Place to Work®️ Enstitüsü tarafından Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri seçildi.. Öncelikle sizi tebrik ediyoruz. Sizleri bu sertifikayı almakta farklı kılan nedir?
5 kıtada 60’ı aşkın ülkede 30 yıldan uzun deneyimi ile iş yeri kültüründe uzmanlaşmış bir global araştırma ve danışmanlık şirketi olan Great Place To Work®️ Enstitüsü, “En İyi İşveren” danışmanlık sürecinde iş gücünün beceri ve yeteneğinden yararlanan iş yeri ortamlarının nasıl yaratıldığını incelediği araştırmaları baz alıyor. Süreç bir yandan da organizasyon kültürü ve yetenek oluşturulmasına katkı sağlıyor. Bu paralelde “En İyi İşveren” Sertifikasını 2.defa almaya hak kazanmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Bağlılık skorumuzu bu sene 91% e çıkarttık ve bu skoru artırarak geliştiriyoruz.
Bizi En iyi iş yeri olarak farklı kılan noktaların başında ekip içi uyum, takım ruhu, özverili çalışma ve karışıklı saygı geliyor.
Lixil değerlerini de sonuna kadar yaşayan ve yaşatan kuruluşumuzda, çalışanlarımız yeni şeyleri deneme gayreti ile herzaman pozitif farklar yaratma isteğinde..
GROHE Türkiye önümüzdeki yıllarda da
“Bu başarıyı çalışanlarımıza adıyor ve hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum”
“En İyi İşveren” Sertifikalı bir kuruluş olarak konumunu korumak için güçlü bir iş yeri kültürünü desteklemeye devam edecek.
Kültürümüz bizim için önemli ve şirketimizdeki herkesin kültürümüzü ve kuruluşumuzu harika bir hale getirdiğine inanıyoruz.
Başarımız çalışanlarımız tarafından yönlendiriliyor ve kuruluş olarak bizler de çalışmaktan gurur duyduğunuz bir kültür yaratma çabasındayız.
Bu başarayı hep beraber kutlayabilmek adına geçtiğimiz günlerde MENA Bölge Liderimiz Renu Misra ve MENA Finans liderimiz Lars Giesenkirchen’in de katılımı ile GROHE Live!Center’da bir etkinlik düzenledik.
Elde ettiğimiz kazanımı ve bu harika sonuçların hepsini adeta bir aile gibi çalışarak birlikte elde ettik. Bu başarıyı çalışanlarımıza adıyor ve hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER