Salı, Şubat 27, 2024
E-dergi OkuE-dergi Oku
E-dergi Oku
E-Dergi Oku
Ana SayfaMANŞETRoto, Yapı Sektörüne Sürdürülebilirlikle İnovatif Ürünler Sunmaya Devam Ediyor

Roto, Yapı Sektörüne Sürdürülebilirlikle İnovatif Ürünler Sunmaya Devam Ediyor

400 kg kanat ağırlığına kadar çok yönlülüğün somutlaşmış hali Ahşap ,PVC , Alüminyum küçük pencereler , büyük ve ekstra büyük sürme kapılar için bir sürme sistemi olan Roto Patio Inowa, küçük ve müstakil evlerden tutun çok katlı konutlara, ticari ve endüstriyel binalara ve hatta bulutlara kadar uzanan yüksek gökdelenlere kadar birçok yapı türü için olası uygulamalarla dolu bir dünya sunar.

Roto Patio Inowa, Kaldır & Sür ve Paralel Sürme sistemleri arasında ayrı bir ürün segmenti olarak konumlandırılmıştır. En dikkat çekici çalışma özelliği, ağırlık sınıfı ne olursa olsun, açılım sırasında sürme kanadın kaldırılmamasıdır. Kolu çevir, kanadı aç – Ve işlem tamam! Bu nedenle Inowa, iç ve dış mekan arasında zahmetsiz bir sürme geçişi yaratır.

Odalara mümkün olduğunca fazla ışık girmesini sağlamak için, gizli donanım teknolojisi ayrıca özellikle ince kasa profilleri ile üretime olanak sağlar..

Küçükten Büyüğe

İki versiyonu ile – Patio Inowa | 200 ve Patio Inowa | 400 – Patio serisindeki “akıllı sistem “, çeşitli formatları ve kanat ağırlıklarını mümkün kılar : bir mutfak ünitesinin arkasındaki sürme pencereden ve bir otel odasındaki sürme kapıdan, birinci sınıf konut binalarındaki ve yüksek katlı binalardaki büyük sürme elemanlara kadar.

3 metre genişliğe ve 3,6 metre yüksekliğe kadar. Formatı ne olursa olsun, bir Inowa sürme sisteminin kullanıcıları her zaman aynı konfor ve tasarım özelliklerinin keyfini çıkarır. Gizli teknoloji, zarif bileşenler ve ince kapaklar, her mimari tarzın estetik gereksinimlerini karşılar

Her detayda ekstra performans

Sürme sistemi,kanat içte ve dışta çalışacak şekilde monte edilebilir. Bu, Inowa’nın daha yüksek katlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabileceği anlamına gelir. Sürme kanat dışta çalışırsa, ayrıca rüzgar yükü nedeniyle çevresel contaya bastırılacak ve doğal olarak sürmenin zaten dikkate değer sızdırmazlık özelliğini artıracaktır. Bu vizyonla geliştirilen ve klasmanında rakipsiz bir sürme deneyimi sunan Roto Patio Inowa ile ilgili Pazar Ürün Müdürü Yusuf Arabacı’dan bilgi aldık. Roto, Yapı Sektörüne Sürdürülebilirlikle İnovatif Ürünler Sunmaya Devam Ediyor. Herhangi bir Inowa sürmeyi çalıştırırken maksimum rahatlık sağlayan üç farklı Soft fonksiyon mevcuttur.

Birleştirilebilen SoftClose ve SoftOpen fonksiyonları, kanadı son konumundan hemen önce frenler ve ardından yavaşça kilitleme konumuna veya açık son konumuna çeker. SoftStop fonksiyonu, kanat ağırlığı 200 kg’dan fazla olan çok büyük ve ağır kantlar için mükemmeldir. Bu işlev, kanadı frenler ve sönümlenerek kaymasını sağlar. Ancak otomatik olarak sona taşımaz. SoftStop ayrıca kanadı kapatmak için gereken kuvveti azaltarak kullanıcılara yardımcı olur.

Bu, kullanıcıların ağır bir kanadı bile kontrollü bir şekilde yönlendirmesine ve kapatmasına olanak sağlar.

Kullanımı kolay

Kasa profiline dik olan yenilikçi kapanma hareketi, kayar kanadın kaldırılması ihtiyacını ortadan kaldırır. Kanatların sürülmesi son derece kolaydır. Düzgün hareket eden arabalar ayrıca kanat ağırlığı ne olursa olsun pratik olarak zahmetsiz ve sürtünmesiz açılım, sürme ve kapama sağlar. Basit kol kullanımı sayesinde kullanım kolaylığı artırılmıştır. Kasa malzemesini seçerken esneklik, dış cepheler ve iç tasarım için bol miktarda özgürlük sağlar.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER