Salı, Şubat 27, 2024
E-dergi OkuE-dergi Oku
E-dergi Oku
E-Dergi Oku
Ana SayfaMANŞETMapei Dünyanın En İyi İşverenleri Arasında

Mapei Dünyanın En İyi İşverenleri Arasında

Mapei, Forbes ve Statista işbirliğiyle hazırlanan, 700 şirketin, 50’den fazla ülkeden 170.000 çalışan tarafından kurumsal etki ve imaj, yetenek gelişimi, cinsiyet eşitliği ve sosyal sorumluluk konuları açısından değerlendirildiği sıralamaya göre Dünyanın En İyi İşverenleri arasında yer aldı.

Mapei, sıralamada yer alan diğer 13 İtalyan şirketiyle birlikte, görüşülen kişiler tarafından dünya çapında İtalyan üretiminin en iyisi olarak övgüye layık görüldü.

Mapei Şirketler Grubu’nun İnsan Kaynakları Direktörü Giuseppe Castelli konuyla ilgili görüşlerini “Mapei Group, 57 ülkedeki 102 alt kuruluşu ve 35 ülkedeki 90 üretim tesisiyle dünya çapında yaklaşık 12.000 personel istihdam etmektedir. Küresel düzeyde bağlılık ve coşku gibi değerleri paylaşan, her zaman mükemmellik arayışında olan ve kazanan bir ekibe sahibiz. Çalışanları yönetme konusunda uyguladığımız politikaların ve projelerin kalitesi bizim için son derece önemli, çünkü faaliyet gösterdiğimiz toplulukları teşvik etmenin ve geliştirmenin bir aracı olarak ele alınan sürdürülebilirliğe somut bağlılığın da bu unsurlara dayandığına inanıyoruz.” şeklinde ifade etti.

Dünyanın En İyi İşverenleri sıralaması, küresel ölçekte gerçekleştirilen en kapsamlı işveren standartları araştırmasının sonucudur. Katılımcılardan çalıştıkları şirketi tavsiye edip etmeyecekleri ve işverenlerini yetenek gelişimi, uzaktan çalışma seçenekleri, ebeveyn izni avantajları, kapsayıcılık, iş-yaşam dengesi ve şirketin ürün veya hizmetlerinden duydukları gurur açısından değerlendirmeleri istenmiştir. Katılanlar ayrıca ülkelerindeki veya sektörlerindeki diğer şirketleri de değerlendirebilmektedir.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER