Salı, Şubat 27, 2024
E-dergi OkuE-dergi Oku
E-dergi Oku
E-Dergi Oku
Ana SayfaMANŞETEgepen Deceuninck’in yenilikçi tasarımı Legend Art, Uluslararası “2023 MUSE Tasarım Gümüş...

Egepen Deceuninck’in yenilikçi tasarımı Legend Art, Uluslararası “2023 MUSE Tasarım Gümüş Ödülü”ne layık görüldü

PVC profil sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, uluslararası bir başarıya imza attı. Yenilikçi ve çevreye duyarlı çözümleriyle ön plana çıkan Egepen Deceuninck, mükemmel ısı yalıtımı sağlayan Legend Art Sistemi ile International Awards Associate (IAA) tarafından gerçekleştirilen Muse Design Awards yarışmasında “2023 Gümüş MUSE Tasarım Ödülleri”ne layık görüldü.

Farklı endüstriyel alanlardaki tasarımların mükemmelliğe ulaşması için 2015 yılında Awards Associate (IAA) tarafından kurulan Muse Design Awards yarışmasının kazananları açıklandı. Dünyanın dört bir yanından binlerce tasarımın yarıştığı organizasyonda Egepen Deceuninck, Legend Art Sistemi ile ürün tasarımı-pencereler-kapılar kategorisinde konsept ve yenilikçi yaklaşım konusunda en önemli ödüllerden biri olarak kabul edilen “2023 MUSE Tasarım Gümüş Ödülü”nün sahibi oldu.

“Bu başarılar bizi hem onurlandırıyor hem de motivasyonumuzu artırıyor”

Uluslararası anlamda önemli bir ödüle layık görüldükleri için çok gururlu olduklarını ifade eden Egepen Deceuninck Genel Müdür Yardımcısı Tamer Özen, “Egepen Deceuninck olarak her zaman inovasyon çalışmalarını önceliğimizde tutarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kalite anlayışımız doğrultusunda, son teknoloji ile tasarladığımız Legend Art Sistemi mükemmel ısı yalıtımı sayesinde hem konforlu hem de bütçe dostu bir kullanım sağlıyor. Ayrıca yüksek yalıtım değerleriyle sağlıklı bir ortam yaratıyor. Bu çalışmamızın uluslararası anlamda çok kıymetli bir ödül olan “2023 MUSE Tasarım Gümüş Ödülü”ne layık görülmesi bizi çok gururlandırdı.” dedi.

Yenilikçi tasarımı ile dikkat çekiyor

Yenilikçi tasarım yapı taşları ile geliştirilen LegendArt, göz alıcı farklı tasarımı ve üstün ısı yalıtımıyla mekanlara konfor katıyor. Rüzgar yüklerinin fazla olduğu bölgelerde bile statik çözümler sunarken, akustik yalıtımı ile de hem sessiz hem de sağlıklı bir yaşam alanı oluşturuyor. Ayrıca, enerji tasarrufu sağlayarak bütçeye katkı sağlıyor.

Sektörün en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul ediliyor

Profesyonellere ve markalara dünya sahnesinde rekabet edebilecekleri bir platform sağlayarak çeşitli tasarım endüstrilerinde mükemmelliği teşvik etmeyi amaçlayan ABD merkezli MUSE Design Awards, gerçekleştirilen yarışmada, IAA jürisi, kendisini olağanüstü yaratıcı ‘yıldızları’ aramaya ve onlara hak ettikleri takdiri vermeye adayan ödüllü iletişim profesyonellerinden oluşuyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER